Kazı Kazan Altın

Kazı Kazan Altın

Yeni kazı kazan altın kart resmi aşağıdaki gibidir.Altın kazı kazan kartlarindan kazanabileceğiniz ikramiye tutarları ; 5 TL , 10 TL , 20 TL , 50 TL , 100 TL , 200 TL , 1000 TL , 10.000 TL , 200.000 TL dir.

kazı kazan altın oyunu

kazı kazanın diğer ismi hemen kazandır.Kazı kazan altın oyunu ne zaman başladı? kazı kazan altın oyunu 2020 ağustos ay itibari ile milli piyangonun özelleştirilmesi sonrası başlamıştır.

altın kazı kazan kuralları

kart üzerinde toplamda 6 tane külçe altın resimlerinin olduğu yerleri fazla bastırmadan kazıyorsunuz.Altın kazı kazan kurallarına göre kazı kazan kartını kazıdıktan sonra birbirinin aynısı olan 3 tane ikramiye tutarını bulursanız o yazan tutarı kazanıyorsunuz.Örnek: 3 tane 100 TL varsa 100 TL kazanmış oluyorsunuz.

Ayrıca kartın üzerinde sağ tarafta bonus oyun ve ödül yazan yer size ikinci bir ikramiye kazanma imkanı sunar.Bu bölümü kazıdığınızda üst kısımda "para destesi" resmi varsa bu işaretin altında olan ikramiye tutarını kazanmış olursunuz.

altın kazı kazan nasıl oynanır

altta olan resim yeni altın kazı kazan resmidir.Bu altın kazı kazan size 2 defa ikramiye kazanma şansı sunar.Bir altta bu altın kazı kazan kartının kazınmış halini görebilirsiniz.


altın kazı kazan nasıl kazanılır

Altın kazı kazan resminin sol tarafında olan 6 tane külçe altın resimlerinin olduğu bölümleri kazımanız gerekir.altın kazı kazan nasıl kazanılır? yaptığınız kazıma sonrası 3 tane aynı ikramiyeyi bulursanız o yazan ikramiye tutarını kazanmış olursunuz.


yeni altın kazı kazan

Aşağıda görmüş olduğunuz resim altın kazı kazan kartının arka kısmıdır.Yukarıda altın kazı kazan kartının kazınmamış hali vardır.Altın kazı kazan kartı kazınması sonrası çıkan bilgilerin ne olduğunu yukarıda açıkladık.Altın kazı kazan arka taraf resmi.


yeni kazı kazan altın kartının ön taraf resmi , kazı kazan altın kartının arka taraf resmi yukarıdadır.

KAZI KAZAN ŞANS DAĞI BİLGİLERİ

KAZI KAZAN 12 AY ŞANS OYUN BİLGİLERİ

KAZI KAZAN PARA YAĞMURU OYUN BİLGİLERİ