Kazı Kazan Altın Yumurta

Kazı Kazan Altın Yumurta

Kazı kazan altın yumurta kartının görüntüsü aşağıdaki resimdeki gibidir.Altın yumurta kazı kazan kartlarindan kazanabileceğiniz ikramiye tutarları ; 10 TL , 20 TL , 30 TL , 50 TL , 100 TL , 200 TL , 10.000 TL , 500.000 TL dir.

kazı kazan altın yumurta oyunu

Genel bir bilgi kazı kazan oyunun diğer bir ismi hemen kazandır.Kazı kazan altın yumurta oyunu ne zaman başladı? kazı kazan altın yumurta oyunu ve diğer kazı kazan oyunları 2020 ağustos itibari ile milli piyangonun özelleştirilmesi sonrası oynanmaya başlanmıştır.

altın yumurta kazı kazan kuralları

kart üzerinde toplamda 8 tane altın yumurtası vardır.Yumurta resimlerini yumuşak bir şekilde kağıda zarar vermeyecek şekilde fazla bastırmadan kazımanız gerekir.Altın yumurta kazı kazan kurallarına göre ; Yumurta resmini kazıyorsunuz tavuk resmi çıkarsa altında yazan TL ikramiye tutarını kazanmış oluyorsunuz.8 tane altın yumurta şansınız var.8 yumurta resminin "ikramiye kazanma açısından " bir biri ile bir bağlantısı yoktur. Altın yumurtada kural "tavuk resmini bulmaktır" 8 yumurtada 2 tane tavuk resmide bulup ikramiye kazanabilirsin veya 8 yumurtada 8 tane tavuk resmi bulup 8 ikramiye de kazanabilirsin.

Kazı kazan Altın Yumurta kartının sağ tarafındaki bölüm hakkında

Ayrıca kartın üzerinde sağ tarafta bonus 1 ve bonus 2 yazıyor ve altında ödül yazıyor.Bu bölümler size ayrıyetten ikramiye kazanma imkanı sunar.Bu bölümü kazıdığınızda üst kısımda "para destesi" resmini bulursanız altında olan ikramiye tutarını kazanmış olursunuz.

Altın yumurta kazı kazan nasıl oynanır

altta olan resim altın yumurta kazı kazan resmidir.Altın yumurta kazı kazan kartı size toplamda 10 ikramiye kazanma şansı sunar.8 tane altın yumurta resimleri ve Bonus 1 , Bonus 2 bölümlerinden ikramiye kazanma şansınız vardır.Bir altta örnek kazı kazan altın yumurta kartının kazınmış halini görebilirsiniz.

 

 

Altın Yumurta kazı kazan kuralları?

Altın yumurta kazı kazan resim üzerinde 8 tane altın yumurta vardır.Bu altın yumurta yerlerini yumuşak şekilde hafifçe kazıyorsunuz ve eğer "tavuk resmi" çıkarsa altında yazan TL tutarını kazanmış oluyorsunuz. Her yumurta size ayrı bir şans demektir.Altın Yumurta kazı kazan kuralları konusunda bir ayrıntıda şudur;

Altın yumurta kazı kazan oyununda ikramiye kazanma açısında yumurtaların birbirleri ile arasında bağlantı yoktur.Yani 8 altın yumurtayı kazıyıp 3 tanesinde "tavuk resmi bulma" gibi bir durum yoktur.Bu kazı kazan altın yumurta oyununda kart üzerinde olan 8 yumurta bölümü size 8 tane kazanma şansı sunar.8 yumurtadan ayrı ayrı şekilde denk düşerse 2 tane ikramiye de kazanabilirsiniz. 

 

 

Altın yumurta kazı kazan kartının arka resmi

Aşağıda görmüş olduğunuz resim altın yumurta kazı kazan kartının arka kısım resmidir.Yukarıda altın yumurta kazı kazan kartının resmi vardır.Altın yumurta kazı kazan kartından ikramiye nasıl kazanılır konusunu yukarıda açıkladık.Aşağıda altın yumurta kazı kazan kartının akra taraf resminde de ikramiye kazanma bilgilerini görebilirsiniz.

 

 

KAZI KAZAN ŞANS DAĞI BİLGİLERİ

KAZI KAZAN 12 AY ŞANS OYUN BİLGİLERİ

KAZI KAZAN PARA YAĞMURU OYUN BİLGİLERİ