çılgın sayısal loto nasıl bakılır

çılgın sayısal loto nasıl bakılır

çılgın sayısal loto oynadınız ve seçtiğiniz 6 sayıya ikramiye isabet edip etmediğine bakmak istiyorsunuz.Çekilişte çıkan 6 sayı ve 1 tanede joker sayısı çekiliyor.Büyük ikramiyeyi kazanmak için 6 sayıyı bilmek yeterlidir.Joker sayısının büyük ikramiyeyi kazanma ile alakası yoktur.Joker sayısı ile kazanılacak ikramiye konusu aşağıda açıklanacaktır.

Çılgın sayısal loto çekilişinde belirlenen sayılar 1-2-3-4-5-6 ve joker sayısı 7 olsun.

sizin seçtiğiniz sayılar 1-2-3-4-5-6 diyelim.Bu seçtiğiniz 6 sayı çekilişte belirlenen 6 sayı ile aynıdır ve büyük ikramiyeyi kazandınız demektir. 

sizin seçtiğiniz sayılar 1-2-3-4-5-7 diyelim.Bu seçtiğiniz 6 sayı çekilişte belirlenen 6 sayının 5 tanesi ile aynı ve 1 taneside joker sayısı ile aynıdır ve ikinci büyük ikramiye olan 5+1(artı sayı joker) ikramiyesini kazandınız demektir. Joker sayısı ile kazanılan ikramiye sadece budur.Joker sayısı ile başka kazanılabilecek ikramiye yoktur.

Çılgın sayısal loto nasıl oynanır resimli anlatım başlığına tıklarsanız görsel olarak anlatıma ulaşabilirsiniz.

Çılgın sayısal loto kupon örneği ni görmek için tıklayınız.

sizin seçtiğiniz sayılar 1-2-3-4-5-8 diyelim.Bu seçtiğiniz 6 sayı çekilişte belirlenen 6 sayının 5 tanesi ile aynıdır ve joker sayısı seçtiğiniz 6 sayıda bilememişsinizdir.Buna görede 5 sayı bilen ikramiyesini kazandınız demektir. 

sizin seçtiğiniz sayılar 1-2-3-4-9-10 diyelim.Bu seçtiğiniz 6 sayı çekilişte belirlenen 6 sayının 4 tanesi ile aynıdır ve joker sayısı seçtiğiniz 6 sayıda bilememişsinizdir.Buna görede 4 sayı bilen ikramiyesini kazandınız demektir. 

sizin seçtiğiniz sayılar 1-2-3-11-12-13 diyelim.Bu seçtiğiniz 6 sayı çekilişte belirlenen 6 sayının 3 tanesi ile aynıdır ve joker sayısı seçtiğiniz 6 sayıda bilememişsinizdir.Buna görede 3 sayı bilen ikramiyesini kazandınız demektir. 

sizin seçtiğiniz sayılar 1-2-14-15-16-17 diyelim.Bu seçtiğiniz 6 sayı çekilişte belirlenen 6 sayının 2 tanesi ile aynıdır ve joker sayısı seçtiğiniz 6 sayıda bilememişsinizdir.Buna görede 2 sayı bilen ikramiyesini kazandınız demektir.

çılgın sayısal loto son çekiliş sonuçları

çılgın sayısal loto joker ne demek?

on numara sen seç nedir

çılgın sayısal loto çekiliş günleri

çılgın sayısal loto çekiliş saati

çılgın sayısal loto çekiliş sonuçları

çılgın sayısal loto çıkma ihtimali

çılgın sayısal loto çoklu çekiliş nedir

çılgın sayısal loto da joker ne işe yarıyor

çılgın sayısal loto en az kaç bilmek gerekir

çılgın sayısal loto haftada kaç kere çekiliyor

çılgın sayısal loto kupon fiyatı

çılgın sayısal loto toplu sonuçlar

12-10-2020 00:15:03